• 1 z 15
 

Pádlo Tambo Scalpel ECO Vario

Neohodnoceno
 

Výškově nastavitelné pádlo Tambo Scalpel ECO je primárně určeno díky své konstrukci k pádlování na divoké vodě.

Dostupnost Skladem
6 200 Kč
5 123,97 Kč bez DPH
   
Značka Tambo
Kategorie Paddleboard - SUP
 

Tambo Scalpel ECO je cenové dostupnější klon našeho jedinečného celokarbonového pádla TAMBO Scalpel. Oproti kterému je nepatrně téžší, ale zachovává si všechny vlastnosti svého celokarbonového brášky. Tvarově se jedná o totožné listy.

Pádlo Tambo Scalpel ECO je to pravé pro závodníky i rekreační jezdce toužící po lehkém, pevném, výkonném a odolném pádlu, za rozumnou cenu, které je možné použít na divoké vodě.

List má velmi odolné, pružné a lehké zakončení ("kování"), jen tak nějaký šutr v řece ho nerozhodí, má mírný odklon a vodou prochází lehce jako nůž máslem.

Váha listu je cca 310 g. I ve velikosti M (která je jedinou dostupnou u verze ECO) má velmi silný záběr oproti konkurenci.

Výškově nastavitelná karbonová žerď  je dostatečně tuhá, aby přenesla vaší sílu do záběru, ale zase mírně zapruží, aby nezničila vaše klouby.

Karbonová hlavička se příjemně drží při delších výletech a zároveň, díky rovnější části, poskytuje perfektní kontrolu nad záběrem listu ve vodě.

Vlastnosti

  • karbonová žerď
  • glassfibre list se speciálním pružným kováním
  • výškově nastavitelné
  • skládací, pro snadnou přepravu

Pádlo TAMBO Scalpel nebylo primárně vymýšleno pro prodej. Honza Rott jen nebyl spokojený s produkčními pádly a tak se s Patrikem Hrdinou rozhodli, že si pro sebe vyrobí pádla vlastní. Na materiálu se tak opravdu nešetřilo, ale zájem kamarádů od vody i závodníků ze zahraničí nakonec vedl ke spolupráci s předními výrobci karbonových komponentů v ČR a dal vzniknout tomuto ultimátnímu nástroji, který jsme nyní trochu upravili, abychom se dostali na přijatelnou cenu, ale neztratili mnoho na kvalitě! Hrdě Vám tak můžeme nabídnout nový SCALPEL ECO.

Provedení Nastavitelné
Materiál listu sklolaminát
Materiál žerdi 50% Carbon
Určení Sportovní
#sizes_table# hidden
Délka variabilní
Hmotnost 750g
Plocha listu 630cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: