Kniha Cena adrenalinu

Neohodnoceno
 

Soubor skutečných dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Doplněno o poutavé fotografie a informované rozbory situací.

Dostupnost Do 3 dnů
420 Kč
375 Kč bez DPH
   
Značka Vodácká škola záchrany
Kategorie Vodácká literatura, mapy a DVD
 

Cena adrenalinu - kniha plná emocí, napětí a adrenalinu. Jedná se o soubor skutečných obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými přes 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním. Voda je živel, a proto k ní musíme přistupovat s pokorou a respektem.

Lektoři Vodácké školy záchrany se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Všechny příběhy jsou reálné. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od našich klientů. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, které vyvolávají mrazení v zádech, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem.

Kolektiv autorů Vodácké školy záchrany

  • počet stran: 176
  • vazba: vázaná V8
  • obsah: plnobarevný
  • rozměr: 163x235mm
#sizes_table# hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: